ТМ «ЕКОПУХ»

Переваги наповнення подушок пухом.

Переваги наповнення подушок пухом.

Переваги наповнення подушок пухом.

Пухова подушка м'яка, легка, повітряна наповнена виключно пухом. Кладучи голову на таку подушку, ви отримуєте ефект невагомості. Пухова подушка легко і відразу приймає форму вашої голови, розслаблює шию, хребет. А зручне положення хребта вчасно сну - одна з основних умов здоров'я у всьому організмі. Важлива властивість пухової подушки - вона не пружинить! А саме такий ефект мають багато ортопедичні вироби з штучними наповнювачами.

Подушки - 30% пух 70%

Найпоширеніший склад. До подібного наповненню подушці були привчені і наші бабусі, і ми з самого дитинства. Саме такі подушки були популярними і затребуваними в радянський час, наші покупці нерідко віддають перевагу саме їх усім іншим, так як співвідношення ціни і якості таких подушки нашого виробництва найбільш оптимальні. За своїми характеристиками і властивостями подушки 30% / 70% ближче до подушок 10% / 90%. Подушки з таким наповненням щільні, пружні, але все ж в них уловимо відгомін м'якості, який характерний для більш дорогих пухових виробів.

Подушки - 10% пух 90% перо

Такі подушки найбільш щільні, пружні. Вони особливо підходять людям, які не люблять провалюватися головою в подушку або ж вчасно сну голову кладуть вище. Щільна пір'яна подушка дуже підходить тим, хто під час сну лягає на бік.

Обслуговування клієнтів 24/7

Яндекс.Метрика