ТМ «ЕКОПУХ»

Гарний сон - енергія!

Гарний сон - енергія!

Гарний сон - енергія!

Ми багато уваги приділяємо тому, як ми одягнені, чи добре опалюється будинок, що їмо. А от про сон думаємо в останню чергу. А дарма, адже майже третину свого життя людина проводить у сні. Звичайно, в тому випадку, якщо спить не менше восьми годин на добу. Навіть якщо активна життя, навчання, власна справа або маленькі діти не дають насолодиться сном і відпочинком достатньо, привести себе в бадьорий стан допоможуть зручне ліжко, натуральне білизна, і - найголовніше - подушка.

Людський скелет влаштований так, що саме те, що ми кладемо під голову під час повного розслаблення (а саме таким повинен бути здоровий сон) визначає наше фізичне і навіть психічний стан протягом наступного дня.

Деякі стародавні вважали, що максимально відпочити і виспатися можна лише на абсолютно твердій поверхні, підклавши під голову валик з тканини, набитий ароматними травами. Ще 50 років тому селяни нерідко набивали матраци і подушки запашним сіном. Ознакою заможності вважалися перини, набиті гусячим пухом, а ознакою багатства - десятки таких перин і подушок на одному ліжку. А дівчата на виданні вважали своїм обов'язком у сонячний день розвішувати на паркані все пухове багатство - женихів залучати. Нічого дивного в цьому немає, адже саме гусячі пух і перо і сьогодні залишаються самими якісними наповнювачами подушок і ковдр.

У нашій продукції ми використовуємо тільки високоякісну гусячу сировину з екологічно чистих районів України. Вся продукція проходить перевірку, має ветеринарний сертифікат.

Обслуговування клієнтів 24/7

Яндекс.Метрика