ТМ «ЕКОПУХ»

"..один - сірий, інший - білий.."

"..один - сірий, інший - білий.."

"..один - сірий, інший - білий.."

Іноді можна почути думку, нібито білий гусячий пух краще сірого.

Продавці розповідають про його підвищених теплодержащіх здібностях, особливої м'якості, ортопедичної пружності і т.д. і т.п.

З позиції професіоналів сміємо стверджувати - гусячий пух не залежно від кольору володіє однаковим рядом достоїнств.

У чому ж насправді полягає перевага білого пуху над сірим і чи є воно?

Чим продиктовані високі ціни на вироби містять білий пух?

Назвемо пару основних причин:

1. Білого пер-пухової сировини хорошої якості, необхідного для отримання білого пуху на порядок менше ніж сірого, отже його ціна набагато вище

2. При пошитті елітних ковдр і подушок з білої тканини пух білого гусака не затемняється вироби.

І як би це не було банально ціна питання переходить у винятково в естетичну площину і жодним чином не пов'язана з притаманними гусячому пуху властивостями.

Виходячи з вище сказаного, виключивши естетичну складову можна продовжити ...

Досліджуючи пух лабораторним шляхом за певними критеріями мають у собі ен один десяток аналізів, до слова відмінність білого і сірого пуху спостерігається тільки в одному оптичному тесті на прозорість, робиться висновок про якість пуху.

Яке в свою чергу залежить більшою мірою не від породи гусей і кольору їх оперення, а від умов утримання.

Що включають в себе:

- Температуру навколишні середовища

- Площа і якість вигулу

- харчування

- Наявність водойми

З цієї причини у всьому світі цінується гуси вирощені в холодному або помірному кліматичному поясі. В холодних умовах виробниче вирощування гусей проблематично через тих же холодних умов. (Пробачте за каламбур)

Гуси ростуть повільно, слабо додають у вазі, що водить нанівець рентабельність їх вирощування оскільки основним критерієм при розведенні вважається не якість одержуваного пуху, а швидкість збільшення маси з метою отримання м'яса.

Тому вирощування в помірному кліматичному поясі вдало з'єднує вирішення двох задач:

- Хороший приріст живої маси

- Отримання якісного перо-пухової сировини

Окремо слід відзначити, що гуси вирощені саме в Україні володіють пухом високої якості завдяки багатющому водним ресурсом нашої країни. Велика кількість річок, річечок, струмку, ставків і каналів доступних пернатим в приватних та фермерських господарствах дуже благотворно впливають на освіту у водоплавних птахів доброякісного підпушком з великою кількістю ворсинок на кожній пушинки.

Не даремно деякі західноєвропейські виробники пер-пухових виробів (з корпоративних і етичний норм на сайті імена не вказуємо) окремим рядком у своїх рекламних проспектах прописують, що використовують сировину зі східної Європи.

Гуси, які є сировинною базою для нашої продукції, вирощуються в Полтавській Черкаській областях - найбільш екологічно чистих на території України

Обслуговування клієнтів 24/7

Яндекс.Метрика