ТМ «ЕКОПУХ»

Міфи та реальність про синтетичні наповнювачі та кліщів

Міфи та реальність про синтетичні наповнювачі та кліщів

Міфи та реальність про синтетичні наповнювачі та кліщів

Як вибрати подушку для сну? Спробуємо розібратися, якому наповнювачу – натуральному чи штучному - віддати перевагу.

Найпопулярнішими досі є подушки, що містять пух і перо свійської птиці. Вони м'які і зручні, і тому невипадково вважаються найбільш комфортними. Але пухові та пір'яні подушки повинні служити не довше 5 років, крім того, вимагають правильного догляду, що полягає в простому й доступному провітрюванні та просушуванні постільних речей під сонячним промінням. Через нехтування цими вимогами подушка, на якій ми засинаємо щовечора, може, на жаль, стати благодатним ґрунтом для розвитку захворювань.

Та чи є безпечними синтетичні наповнювачі?

Проводячи дослідження, вчені виявили в синтетичних подушках масу пилових кліщів. Вони харчуються частинками шкіри людини, а їх екскременти містять речовину, що викликає свербіння і лущення шкіри. Таким чином, для кліщів забезпечена їжа, а для людини - алергічні та шкірні захворювання. Особливо небезпечні у використанні подушки, які прослужили більше ніж рекомендовані 1 – 2 роки. До цього слід додати те, що синтетичні наповнювачі мають дуже низьку гігроскопічність, що виключає вбирання вологи. В результаті закупорюються пори, порушується циркуляція повітря.

Ще один важливий момент: статична електрика, яка супроводжує штучні матеріали. Її вплив на нервові закінчення шкіри не природні для організму людини. Далі відбувається ряд реакцій: починає змінюватися судинний тонус, у кровоносній системі виникають різні зрушення і перебої, що, безумовно, негативно позначається на стані нервової системи. Лікарями помічено, що люди, які надають перевагу штучним матеріалам, частіше страждають від нічних кошмарів, стомлення, агресії.

Та, мабуть, найстрашніший і найнебезпечніший недолік синтетичних наповнювачів - великий вміст різних хімічних речовин. Леткі токсичні компоненти в більшості випадків залишаються в матеріалі назавжди, і навіть прання і сушка не здатні повністю їх очистити. Виходить, щоночі ваш організм перебуває у владі хімічних речовин, які потрапляють в дихальні шляхи під час відпочинку, коли організм найбільш вразливий. А тепер уявіть собі наслідки, якщо мова йде про хворих на астму, схильних до алергій або про дітей. Не варто навіть і роз'яснювати.

Підведемо короткий підсумок. У всі часи гігієнічними та такими, що не шкодять здоров'ю людини, вважалися натуральні матеріали. Тому ми й надаємо перевагу бавовняній білизні, лляному чи вовняному одягу, шкіряному взуттю, не забуваючи при цьому правильно доглядати за речами. Чи варто змінювати цей принцип, купуючи постільне приладдя?

Тож зважено робіть свій вибір, і тоді ваш сон буде спокійний, міцний і здоровий.

Обслуговування клієнтів 24/7

Яндекс.Метрика