ТМ «ЕКОПУХ»

News Headlines

Выдмінність високої подушки від низької

Ви часто запитуєте, чим відрізняється висока подушка від низької, і що б вказали в сантиметрах висоту подушки, але нам складно це зробити, я б сказав неможливо. Тому що візуально, коли до подушки не докладаються ніяких зусиль що подушка норма що подушка легка по висоті абсолютно однакові. Якщо ж докладаємо зусилля те нам важко зорієнтуватися скільки вона буде сантиметрів оскільки це залежить від багатьох чинників: високого зросту людина або низького, або взагалі дитина, чоловік або жінка, велика голова або маленька, з короткою шиєю або з довгою, кладе на подушку тільки голову або плечі теж прикладає, густе довге волосся або лисий, вухо притиснутий або відкопилений і так далі і тому подібне. Зазвичай легкі подушки купують люди: 1) у кого проблеми зі спиною і вони кладуть на подушку тільки голову що б вісь хребта була паралельно до площини спального місця; 2) іноземці і наші співвітчизники, що часто бувають або живуть за кордоном, там наша легка подушка вважається ..
Full Article

Posted: 28.12.2019

Режим роботи в новорічні свята

               Вітаємо всіх з наступаючими святами -  Новом роком та Різдвом!!!    В зв'язку з новорічними канікулами, наш інтернет-магазин з 28.12.2020 р. по 12.01.2021 р. не буде приймати замовлення. Приносимо вибачення за незручності і вдячні за розуміння.  Сніжної новорічної ночі та затишних вечорів під теплою ковдрою!!!      З повагою адміністрація компанії "Екопух". ..
Full Article

Posted: 28.12.2017

"..один - сірий, інший - білий.."

Іноді можна почути думку, нібито білий гусячий пух краще сірого. Продавці розповідають про його підвищених теплодержащіх здібностях, особливої м'якості, ортопедичної пружності і т.д. і т.п. З позиції професіоналів сміємо стверджувати - гусячий пух не залежно від кольору володіє однаковим рядом достоїнств. У чому ж насправді полягає перевага білого пуху над сірим і чи є воно? Чим продиктовані високі ціни на вироби містять білий пух? Назвемо пару основних причин: 1. Білого пер-пухової сировини хорошої якості, необхідного для отримання білого пуху на порядок менше ніж сірого, отже його ціна набагато вище 2. При пошитті елітних ковдр і подушок з білої тканини пух білого гусака не затемняється вироби. І як би це не було банально ціна питання переходить у винятково в естетичну площину і жодним чином не пов'язана з притаманними гусячому пуху властивостями. Виходячи з вище сказаного, виключивши естетичну складову можна продовжити ... Досліджуючи пух лабораторним шляхом за певними критеріями мають у собі ен один десяток аналізів, до слова відмінність білого і сірого пуху спостерігається тільки в одному оптичному тесті на прозорість, робиться висновок про якість пуху. Яке в свою чергу залежить більшою мірою не від породи гусей і кольору їх оперення, а від умов утримання. Що включають в себе: - Температуру навколишні середовища - Площа і якість вигулу - харчування - Наявність водойми З цієї причини у всьому світі цінується гуси вирощені в холодному або помірному кліматичному поясі. В холодних умовах виробниче вирощування гусей проблематично через тих же холодних умов. (Пробачте за каламбур) Гуси ростуть повільно, слабо додають у вазі, що водить нанівець рентабельність їх вирощування оскільки основним критерієм при розведенні вважається не якість одержуваного пуху, а швидкість збільшення маси з метою отримання м'яса. Тому вирощування в помірному кліматичному поясі вдало з'єднує вирішення двох задач: - Хороший приріст ж ..
Full Article

Posted: 24.06.2016

Зима - Літо

Не існує ніяких перепон для виробництва безлічі варіації ковдр з різним ступенем обігріву, достатньо змінити тільки вага наповнювача в чохлі. А також не існує жодного італійця, німця, англійця і т.д. який купував би від 3-ох до 6-ти ковдр розрахованих на різну температуру навколишнього середовища. Зазвичай пропонований діапазон маси наповнювача в ковдрах коливається від 550г до 1500г. В градаціях це позначають від однієї до шести зірочок. Кожна зірочка прирівнюється приблизно до 100-150г наповнювача. Щоб людина відчула різницю обігріву між двома ковдрами вага пуху в них повинен відрізнятися в 300-350г. Такий термічний крок чутливості людини до холоду в «пуховій еквіваленті». Отже раціонально робити ковдри 3-ех видів: 550-700г, 1000-1100г, 1400-1500г. Але для погодних умов в наших широтах досить використовувати ковдри двох видів, які успішно забезпечать вам комфортний відпочинок. ..
Full Article

Posted: 23.06.2016

Пух який ми використовуємо

Серія Екопух виробляється з пуху і пера сірого гусака холмогорской породи. Оскільки для цієї серії використовуються тканини з кольоровою композицією. Сірий колір пуху і пера жодним чином не впливає на естетичний вигляд виробів. Чи не затемнює їх. Щодо велика вага наповнювача в виробах цієї серії обумовлений використанням пуху зі спинної і околошейной частини гусей. Пушинки яких володіють більш важким кістяком. Але цей негативний момент відходить на другий план перед позитивною тенденцією в строну зниження собівартості товару. І дозволяє нам запропонувати покупцеві високоякісні вироби за демократичними цінами. ..
Full Article

Posted: 21.06.2016

Тканина яку ми використовуємо

Для серії Екопух використовуються тканини з кольоровою композиції. Тканина використана в цій серії називається тік пухотримаючий. Вона виготовляється з 100% бавовни високої якості і є оптимальною для виготовленія напірників на подушки і ковдри. Бавовна гігієнічна, не викликає алергічних реакцій приємна на дотик, має високий ступінь повітропроникності і легко вбирає вологу. ..
Full Article

Posted: 19.06.2016

Гарний сон - енергія!

Ми багато уваги приділяємо тому, як ми одягнені, чи добре опалюється будинок, що їмо. А от про сон думаємо в останню чергу. А дарма, адже майже третину свого життя людина проводить у сні. Звичайно, в тому випадку, якщо спить не менше восьми годин на добу. Навіть якщо активна життя, навчання, власна справа або маленькі діти не дають насолодиться сном і відпочинком достатньо, привести себе в бадьорий стан допоможуть зручне ліжко, натуральне білизна, і - найголовніше - подушка. Людський скелет влаштований так, що саме те, що ми кладемо під голову під час повного розслаблення (а саме таким повинен бути здоровий сон) визначає наше фізичне і навіть психічний стан протягом наступного дня. Деякі стародавні вважали, що максимально відпочити і виспатися можна лише на абсолютно твердій поверхні, підклавши під голову валик з тканини, набитий ароматними травами. Ще 50 років тому селяни нерідко набивали матраци і подушки запашним сіном. Ознакою заможності вважалися перини, набиті гусячим пухом, а ознакою багатства - десятки таких перин і подушок на одному ліжку. А дівчата на виданні вважали своїм обов'язком у сонячний день розвішувати на паркані все пухове багатство - женихів залучати. Нічого дивного в цьому немає, адже саме гусячі пух і перо і сьогодні залишаються самими якісними наповнювачами подушок і ковдр. У нашій продукції ми використовуємо тільки високоякісну гусячу сировину з екологічно чистих районів України. Вся продукція проходить перевірку, має ветеринарний сертифікат. ..
Full Article

Posted: 18.06.2016

Переваги наповнення подушок напів-пухом.

Напівпух - наповнювач, який містить гусяче перо і пух в співвідношення 50% на 50%. Загалом - то, назва говорить сама за себе. Якщо порівнювати подушки на дотик, то вони ближче до своїх пуховою родичам, ніж до пір'яних. Вони так само приймають форму вашої голови, розслаблюють шию, хребет. Головна мета виготовлення напів-пухової подушки - дати можливість покупцеві придбати подушку з характеристиками пухової, але дешевше адже сировина для наповнювача вже частково складається з пера. Вам, наші дорогі покупцеві, слід враховувати немаловажний момент, пухова і напів-пухова подушки все ж відрізняються. Якщо раннє ви спали на пухової, то різницю все-таки відчуєте. Хоча смакові уподобання у людей різні ..
Full Article

Posted: 16.06.2016

Пух 90% / 10% або пух 100%

Перше число в позначенні 90% / 10% це зміст пуху, друге - утримання пера в наповнювачі. Іноді як рекламного ходу вказують вміст пуху - 100%, але в дійсності це та ж суміш, що складається з 90% пуху і 10% пера. Теоретично можна виготовити пух майже 100% вмісту, але незначне поліпшення його теплоізоляційних властивостей буде незрівнянно з виробничими витратами. Ціна пуху зросте на порядок, а його властивості в кращому випадку на 0,1%. ..
Full Article

Posted: 15.06.2016

Переваги наповнення подушок пухом.

Пухова подушка м'яка, легка, повітряна наповнена виключно пухом. Кладучи голову на таку подушку, ви отримуєте ефект невагомості. Пухова подушка легко і відразу приймає форму вашої голови, розслаблює шию, хребет. А зручне положення хребта вчасно сну - одна з основних умов здоров'я у всьому організмі. Важлива властивість пухової подушки - вона не пружинить! А саме такий ефект мають багато ортопедичні вироби з штучними наповнювачами. Подушки - 30% пух 70% Найпоширеніший склад. До подібного наповненню подушці були привчені і наші бабусі, і ми з самого дитинства. Саме такі подушки були популярними і затребуваними в радянський час, наші покупці нерідко віддають перевагу саме їх усім іншим, так як співвідношення ціни і якості таких подушки нашого виробництва найбільш оптимальні. За своїми характеристиками і властивостями подушки 30% / 70% ближче до подушок 10% / 90%. Подушки з таким наповненням щільні, пружні, але все ж в них уловимо відгомін м'якості, який характерний для більш дорогих пухових виробів. Подушки - 10% пух 90% перо Такі подушки найбільш щільні, пружні. Вони особливо підходять людям, які не люблять провалюватися головою в подушку або ж вчасно сну голову кладуть вище. Щільна пір'яна подушка дуже підходить тим, хто під час сну лягає на бік. ..
Full Article

Posted: 15.06.2016

Зручні подушка та ковдра - гарний сон!

Найлегшим наповнювачем в світі є гусячий пух. Наскільки ваші подушка і ковдра будуть зручними, настільки ви відчуєте себе відпочивши. Вироби з гусячим пухом створюють найбільш комфортну атмосферу для сну: оскільки крім своїх основних якостей - м'якість, природна пружність, спірність до терморегуляції вони володіють гігроскопічними властивостями, тобто здатністю вбирати зайву вологу. Пух нашого виробництва пройшовши технологічний цикл обробки, не містить бактерій, є гіпоалегренним і гігієнічним. Слідуючи рекомендаціям по догляду за перо-пуховими виробами, ви довгий час зможете насолоджуватися приємними відчуттями під час сну. ..
Full Article

Posted: 13.06.2016

Есе про якісний відпочинок

Можливо це закінчення прекрасного вечора, проведеного в колі сім'ї, з друзями, в обіймах коханої людини ... Можливо, глибока ніч, Ви повернувшись з тривалою вечірки, прилетіли пізнім рейсом або повернулися додому, засидівшись допізна на роботі ... А може бути, раніше ранок. Але ви не поспішайте вставати, бажаючи поніжитися в ліжку. Сміємо сподіватися, що ми причетні до можливості створення умов для вашого якісного відпочинку і саме в цей час ви пізнаєте всі переваги продукції ТМ Екопух. ..
Full Article

Posted: 11.06.2016

Стьобані та касетні ковдри, в чому відмінність ?

Ми виробляємо стьобані і касетні ковдри виключно ручним способом, за спеціальним розробленої нами технології, що дозволяє не тільки перетворювати в достоїнство недоліки машинного виробництва, але також виключають будь-які похибки можливі при ручному виробництві більш спрощеними способами      Порівняльна таблиця касетних ковдр Мимовільне переміщення пуху між касетами  Наявність «холодних зон» на вигинах Точність дозування наповнювача Касетна ковдра виготовлена за нашою технологією  Переміщення неможливо, зважаючи на відсутність клапанів між касетами ковдри  У місцях згинів Незначно  Похибка в дозування 0,05 – 0,1г Касетна ковдра виготовлена за старою технологією Переміщення відбувається у зв'язку з наявністю клапанів між касетами  У місцях згинів пух значно зміщується від центру касети до краю  Похибка в дозування 2-3г         Порівняльна таблиця стьобаних ковдр Точність дозування наповнювача  Щільність прилягання шарів тканини в місцях з'єднання  Стьобана ковдра виготовлена за нашою технологією (ручна робота)  Пух в чохол не засипається як в «мішок», з подальшим розподілом, а кладеться в кожен елемент вручну. Для цього використовуються спеціальні пакети із заздалегідь розфасованими наповнювачем. Ручне фасування дозволяє досягти високої точності дозування наповнювача. похибка становить 0,05 – 0,1г Стьобання комірок здійснюється поетапно після їх наповнення, що виключає попадання пуху в стібки і забезпечує максимальне прилягання шарів тканини. Це перешкоджає проникненню пуху назовні.  Стьобана ковдра виготовлена за старою технологією на стьобальній машині  Через неконтрольоване розподілення пуху в чохлі неможливо досягти однакової маси наповнювача в осередках. Велика ймовірність наявност ..
Full Article

Posted: 05.06.2016

Міфи та реальність про синтетичні наповнювачі та кліщів

Як вибрати подушку для сну? Спробуємо розібратися, якому наповнювачу – натуральному чи штучному - віддати перевагу. Найпопулярнішими досі є подушки, що містять пух і перо свійської птиці. Вони м'які і зручні, і тому невипадково вважаються найбільш комфортними. Але пухові та пір'яні подушки повинні служити не довше 5 років, крім того, вимагають правильного догляду, що полягає в простому й доступному провітрюванні та просушуванні постільних речей під сонячним промінням. Через нехтування цими вимогами подушка, на якій ми засинаємо щовечора, може, на жаль, стати благодатним ґрунтом для розвитку захворювань. Та чи є безпечними синтетичні наповнювачі? Проводячи дослідження, вчені виявили в синтетичних подушках масу пилових кліщів. Вони харчуються частинками шкіри людини, а їх екскременти містять речовину, що викликає свербіння і лущення шкіри. Таким чином, для кліщів забезпечена їжа, а для людини - алергічні та шкірні захворювання. Особливо небезпечні у використанні подушки, які прослужили більше ніж рекомендовані 1 – 2 роки. До цього слід додати те, що синтетичні наповнювачі мають дуже низьку гігроскопічність, що виключає вбирання вологи. В результаті закупорюються пори, порушується циркуляція повітря. Ще один важливий момент: статична електрика, яка супроводжує штучні матеріали. Її вплив на нервові закінчення шкіри не природні для організму людини. Далі відбувається ряд реакцій: починає змінюватися судинний тонус, у кровоносній системі виникають різні зрушення і перебої, що, безумовно, негативно позначається на стані нервової системи. Лікарями помічено, що люди, які надають перевагу штучним матеріалам, частіше страждають від нічних кошмарів, стомлення, агресії. Та, мабуть, найстрашніший і найнебезпечніший недолік синтетичних наповнювачів - великий вміст різних хімічних речовин. Леткі токсичні компоненти в більшості випадків залишаються в матеріалі назавжди, і навіть прання і сушка не здатні повністю їх очистити. Виходить, щоночі ваш організм перебуває у в ..
Full Article

Posted: 02.06.2016

Обслуговування клієнтів 24/7

Яндекс.Метрика